Direct naar de inhoud van deze paginacsrf
Goudvoorelkaar

Word voorlezer bij de VoorleesExpress Gouda

📚 Word voorlezer bij de VoorleesExpress Gouda en geef een kind het mooiste cadeau: leesplezier! Met de VoorleesExpress kun jij, met maar 1 uurtje per week, een blijvend verschil maken voor een kind en zijn gezin. Jij helpt een kind en de ouders om samen het voorleesritueel op te bouwen. Zo ontdekken zij hoe leuk en waardevol samen lezen is — tijdens het project en daarna! 💛 Wat doe je als voorlezer? ✔ Je bezoekt 20 weken lang een gezin en leest samen met het kind ✔ Je doet taalspelletjes en helpt het gezin een voorleesmoment te creëren ✔ Je moedigt ouders aan om ook zelf met hun kind te lezen, in het Nederlands of in een taal waarin zij zich het meest comfortabel voelen ✔ Je inspireert het gezin om (voor)lezen onderdeel te maken van hun dagelijks leven 🌍 Wie zoeken wij? Wij zoeken enthousiaste en betrokken vrijwilligers. Spreek je naast het Nederlands ook een andere taal (bijvoorbeeld Pools, Arabisch of een andere taal)? Fantastisch! Maar ook als je alleen Nederlands spreekt, ben je meer dan welkom. Samen kijken we hoe jij gezinnen het beste kunt ondersteunen. 👉 Waarom dit zo belangrijk is? Veel kinderen groeien op met weinig (voor)leeservaring. Jouw bezoekjes geven het kind meer zelfvertrouwen, taalplezier en kansen op school. ✨ Jouw inzet telt! Met jouw wekelijkse uurtje leg je samen met het gezin de basis voor een mooi leesritueel. En dat maakt écht het verschil. Benieuwd hoe je mee kunt doen? Neem contact met ons op, we vertellen je graag meer!
Lees meer
Project

Binnenstad, Bloemendaal, De Korte Akkeren, Goverwelle, Kort Haarlem, Noord

Maatje, buddy & gezelschap
Creativiteit & muziek
Taal & lezen

Beschrijving

📚 Word voorlezer bij de VoorleesExpress Gouda en geef een kind het mooiste cadeau: leesplezier!

Met de VoorleesExpress kun jij, met maar 1 uurtje per week, een blijvend verschil maken voor een kind en zijn gezin. Jij helpt een kind en de ouders om samen het voorleesritueel op te bouwen. Zo ontdekken zij hoe leuk en waardevol samen lezen is — tijdens het project en daarna!

💛 Wat doe je als voorlezer?
✔ Je bezoekt 20 weken lang een gezin en leest samen met het kind
✔ Je doet taalspelletjes en helpt het gezin een voorleesmoment te creëren
✔ Je moedigt ouders aan om ook zelf met hun kind te lezen, in het Nederlands of in een taal waarin zij zich het meest comfortabel voelen
✔ Je inspireert het gezin om (voor)lezen onderdeel te maken van hun dagelijks leven

🌍 Wie zoeken wij?
Wij zoeken enthousiaste en betrokken vrijwilligers. Spreek je naast het Nederlands ook een andere taal (bijvoorbeeld Pools, Arabisch of een andere taal)? Fantastisch! Maar ook als je alleen Nederlands spreekt, ben je meer dan welkom. Samen kijken we hoe jij gezinnen het beste kunt ondersteunen.

👉 Waarom dit zo belangrijk is?
Veel kinderen groeien op met weinig (voor)leeservaring. Jouw bezoekjes geven het kind meer zelfvertrouwen, taalplezier en kansen op school.

✨ Jouw inzet telt!
Met jouw wekelijkse uurtje leg je samen met het gezin de basis voor een mooi leesritueel. En dat maakt écht het verschil.

Benieuwd hoe je mee kunt doen? Neem contact met ons op, we vertellen je graag meer!

Praktische informatie

Tijd

Project - 20 weken

Wekelijks 1 tot 1 uur

Locatie

Binnenstad, Bloemendaal, De Korte Akkeren, Goverwelle, Kort Haarlem, Noord

Bijzonderheden

Geschikt voor jongeren

Geschikt voor mensen die weinig Nederlands spreken

Impact

Voor wie

Kinderen & jongeren

Impactgebied
Kunst & cultuur
Onderwijs & educatie
Sociaal & welzijn
Categorie
Maatje, buddy & gezelschap
Creativiteit & muziek
Taal & lezen
Najlae
100% profielsterkte

Over Najlae

Als mentorcoördinator match ik leerlingen aan thuismentoren. Gezien de verbintenis een langere periode betreft is het fijn als er een klik tussen mentor en leerling is.

  • Deze vraag is gecheckt door de helpdesk
  • Najlae is ingeschreven op Goudvoorelkaar sinds 19-12-2017
  • Meerdere positieve matches gemaakt
  • 2 aanbevelingen ontvangen
Gebruiker
Lees meer